Cantharis D6 Bayan Azdırıcı Damla

  |   0 yorum   |   Yorum Yap

  • 65,00TL

  • Ürün Fiyatı: 65,00TL
garanti

Cantharis D6 Bayan Azdırıcı Damla

 

Cantharis Bayan Uyarıcı Damla Özelikleri

Bayanların cinsel isteğini artırmak bir erkek için bazen kolay bazen de olabildiğince zordur. Ne yaparsanız yapın istemedikleri zaman  hiç bir şekilde bu emelinize ulaşamayabilirsiniz. Ancak onlarında karşı koyamayacakları durumlar elbette ki de vardır. Bunlardan biri cinsel sağlık ürünlerinin en sevilen ürünlerinden biri olan cantharis d6 bayan azdırıcı damladır. Bu damla dünya üzerinde binlerce bayan tarafından kullanılmış ve en iyi sonuçlar elde edilmiştir. Dolayısı ile bu bayan azdırıcı sizinde bir hayli hoşunuza gidecektir. İçeceklerinize karıştırın ve cinsel isteğinizi tavana vurdurun. Üstelik yaş üst sınırı da yoktur. 18 yaşını geçmiş her bayan kullanabilir ve her bayan da etkisini alabilir.

Cantharis D6 Bayan Azdırıcı Damla Nasıl Kullanılır

Cantharis bayan uyarıcı kullanımı oldukça basittir. Yapmanız gereken tek bir şey vardır. O da sevdiğiniz herhangi bir içeceğin içerisine bitkisel bayan azdırıcı damladan 6-10 damla arasında damlatmanız gerekmektedir. Yalnız içecekleriniz alkollü ve asitli olmazsa çok daha etki alabilirsiniz bunu da göz önünde bulundurmanız da fayda vardır. Ürünü sadece ve sadece sıvı içecekler ile kullanmanız gerekmektedir. Bu işlemi cinsel ilişkilerden 45-60 dakika öncesinde uygulamanız gerekmektedir.

Cantharis D6 Bayan Azdırıcı Damla Fiyatları

Cantharis bayan azdırıcı damla fiyatı çok özel bir kampanya ile en uygun şartlarda online alışveriş sitemizde yer almaktadır. İsterseniz çok özel fiyatlara sizlerde bu imkanlardan yararlanabilir. Sitemiz tüm ürünlerde bulunmaz kampanyalar yapmaktadır ve kaçırmamanız gerekir.

Cantharis D6 Bayan Uyarıcı Damla Yararları Ve Zararları

  • Bitkisel cinsel istek arttırıcıdır.
  • Etkisi sabaha kadar sürmektedir.
  • Sizlere sağladığı yararlar sayesinde cinsel ilişkileriniz yeni boyutlar kazanacaktır.
  • Gözlerinizde ki seks isteği partnerinizi bile şaşırtacaktır.
  • Orgazm olabilme gücünüz çok daha hızlı gerçekleşecektir.
  • 18 yaşından büyükler için kullanıma uygundur.
  • Size önerilen miktar dışındaki kullanımlarda bulunmayınız.

Paket Gizliliği Ve Müşteri Güvenliği

ekoleczanesi.org dan yapılan tüm alış verişler gizli paket sistemine göre paket üzerinde siteye ya da ürün içeriğine dair hiç bir ibare olmadan kargoya teslim edilir, paket içeriğini taşıyan kargo görevlisi dahil satıcı ve alıcı dışında hiç kimse bilemez. Paketleriniz kargo firmasına ait olan özel poşetler ile kaplanıp üzerinde sadece sizin isim ve adres bilgileriniz yer alacaktır. Firmamıza ait herhangi bir logo isim veya ünvan yer almayacaktır. Ayrıca müşterilerimizin bilgileri hiç bir şekilde üçüncü kişiler ile paylaşılmayacaktır. Firmamızdan güvenli bir alışveriş yapabilirsiniz.

 

Yorum Yap

Lütfen görüntülemek için Giriş yapın yada Üye olun

Benzer Ürünler

Etiketler: chantarıs d 6 bayan azdırıcı damla, bayan uyarıcı damla, kadın azdırıcı, kullanımı, yararları, etkileri