Geciktiriciler

Geciktirici Ürünler

Dünya genelinde yapılan araştırmalar ile bilimsel veriler ortaya koyulmuş bu veriler ışığında ulaşılan sonuca göre tüm dünya da erkeklerin % 68 i erken boşalma sorunu ile yaşadıkları gerçeğini belirtmiştir. Erkeklerde erken boşalma nedenleri birçok araştırmaya sebep olmuştur. Yapılan araştırmalar erkeklerde erken boşalmanın psikolojik ve fiziksel temelli olarak iki boyutta ele alınmasını sağlamış ve bu araştırmalar ışığında erken boşalma tedavisi için birçok yöntem geliştirilmiştir. Tıp dünyası erken boşalmayı engellemek için geciktiriciler dediğimiz boşalmayı engelleyerek cinsel ilişki süresini uzatmak için yarar sağlayacak ürünleri kullanıcılara sunmuştur. Çabuk boşalan erkekler için geciktiriciler arasında en yaygın olarak kullanılan geciktirici sprey hem pratik kullanımı hem de kullanım sayısının fazlalığından dolayı en çok tercih edilen geciktiriciler olmuştur.

Erken boşalma tedavisi için birçok geciktirici hap ürünü erkekler tarafından yaygın olarak tercih edilen diğer geciktiriciler arasında sayılmaktadır. Cinsel ilişki süresini uzatmak hem partnerlerinin daha doyuma ulaştığı hem de kendilerinin extra zevk aldığı bu aktiviteyi uzun tutmak için erkeklere yardımcı bir diğer geciktiriciler geciktirici krem ürünleridir. Geciktirici ürünler düzenli kullanımı halinde erken boşalmaya çözüm sunan tedavi ürünleridir. Birçok erkek erken boşalmayı alışkanlık haline getirmiş ve bu durum bilinç altında bir an önce finale ulaşma isteği olarak yer etmiştir. Geciktiriciler düzenli olarak kullanıldığında bir süre sonra bilinç altına yerleşen erken boşalma isteği anlayışı değişecek daha uzun süren cinsel ilişki alışkanlığı kazanılmasını sağlayacaktır. Düzenli olarak geciktiriciler ile cinsel ilişki yaşayan bireylerde bir süre sonra erken boşalma alışkanlığının giderildiği tespit edilmiştir. Artık alışkanlık daha uzun süreli bir cinsellik halini almış ve bilinç altı bunu bu şekilde yer etmiştir. Erken boşalmaya çözüm sunan tüm geciktiriciler sitemizde kampanyalı olarak en ucuz fiyat garantisiyle sizlere sunulmaktadır. Erken boşalmaya son vermek uzun ve sağlıklı cinsel ilişki yaşamak için etkileri kanıtlanmış geciktirici ürünlerimizi sipariş vererek farkı yaşayabilirsiniz. Müşteri hizmetleri destek ve sipariş hattımız tüm cinsel sağlık ürünleri hakkında bilgi ve sipariş için 7/24 size hizmet vermektedir.


Geciktiriciler


Erkeklerin yaşadığı cinsel sorunlardan en çok bilineni erken boşalma. Erken boşalma bir erkeğin kendisinin ya da partneriniz istediğinden daha erken boşalması anlamına gelmektedir ve bu sorun her yaştan erkek tarafından yaşanabilir. Erken boşalma sebepleri; psikolojik problemler, sağlık sorunları ve ya erken yaş olabilir. Genelde erken yaşlardaki erkekler bu sorunu yaşarken zamanla kendilerini tanıyarak erken boşalmanın önüne geçebilirler. Peki bu sorunun çözümü nasıl olmaktadır? Erken boşalma psikolojik sebeplerle ise bir terapistten yardım alabilirsiniz. Eğer birisiyle görüşmekten çekiniyorsanız piyasada erken boşalmanın önüne geçebilecek çeşitli ürünler de mevcuttur. Bu ürünleri kullanarak erken boşalmanın önüne geçebilir partnerinizle yaşadığınız cinsel sorunları sonsuza kadar unutabilirsiniz.

 

Erken boşalmayı önleyen ürünler piyasada geciktiriciler olarak bilinmektedir. Bu ürünler penise sürülerek ya da ağız yolundan kullanılarak etkilerini gösterirler.  Penis ucunda ufak bir uyuşma sağlayarak boşalma işleminin daha geç olmasını sağlayan ürünler her yaştan erkek tarafından kullanılabilir. İleri yaşlardaki erkeklerin kalp ve damar problemlerine etki etmeyen bu ürünler sağlığa zararsızdır. Ürünleri eczanelerden de alabilirsiniz fakat çoğunuzun bu tarz ürünleri gidip almaktan çekindiğinizi biliyoruz. http://www.ekoleczanesi.org/ web sayfamızda istediğiniz tüm  cinsel sağlık ürünlerine ulaşabilirsiniz. Herhangi bir internet sitesine güvenip alışveriş yapmak günümüz şartlarında oldukça zor. Bizim web sayfamız tamamen orijinal ürünler sattığı için güven sorununuzu da bizimle aşabilirsiniz. Size sağladığımız uygun fiyatlar ve kolay ödeme seçenekleri de cabası. Geciktiriciler sayemizde oldukça kolay ulaşılabilen ürünler.

Erken boşalma probleminiz hem cinsel hem de sosyal hayatınızı kötü yönde etkileyebilir. Erken boşalma sorununuzdan en kısa sürede kurtulmak içinse doğru ürünü seçmeniz gerekmektedir. Bizim web sayfamızda bulunan geciktiriciler sağlık bakanlığı tarafından onaylanmıştır ve hiçbir yan etkileri yoktur. İçeriği bitkisel ürünlerle hızlı bir şekilde erken boşalmayı unutursunuz. Ayrıca sitemizde geciktirici hap, spray ve krem formunda farklı seçeneklerde ürünler vardır. Krem ve sprayleri penisinize sürerek uygulayabilirsiniz. Ben krem sürmek istemiyorum derseniz de haplar imdadınıza yetişir. Gizli gönderim şeklimiz ile aldığınız ürün ne olursa olsun içeriğini kimsenin bilmemesini sağlarız. Yasal yollarda satış yapmakta olup ürünlerinizi faturalarıyla birlikte adresinize en kısa sürede yolluyoruz.


VEGA DELAY GECİKTİRİCİ MENDİL 2 ADET
HİLTİ GECİKTİRİCİ MENDİL 2 ADET
VICEPRA DELAY GECİKTİRİCİ SPREY 12ml.
Retard Pause Geciktirici Sprey 50ml.
Yohimbinum Geciktirici Krem 50ml.
DELAY 25000 GECİKTİRİCİ KREM 15ml.
Shiatsu Penis Power Spray For Men
Estrogenolit Spray
Nely8 Longtime Personel Spray - Kalem
Nely8 Longtime Personel Spray
Star Nights Klasik Özel Sprey - Siyah
Nely8 Long Time Krem 10x1.5ML.
Nely8 XL 25x3ML. Şase Krem
Star Nights Klasik Özel Sprey - Beyaz
Viaxi Long Time Spray For Men
ERObyHOT Active Power Cream
ERObyHOT Long Time Delay Spray
ERObyHOT Long Time Delay Cream
Hot V-Aktiv Penis Power Spray
1 den 24 e 82 (4 sayfa) ürün gösteriliyor