Kayganlaştırıcı Jel

Kayganlaştırıcı Jeller

Kayganlaştırıcı jel kategorisinde birçok marka bulunmakta sizlere sunmuş olduğumuz ürünler ile kullanıcılar tarafından beğenilen ve en ideali olan ürünlerdir. Kullanıcılar tarafından taktir toplayan bu ürünleri sizler için derledik. Vajina kuruluğu veya fantezi amaçlı kullanılan kayganlaştırıcı jel ürünleri tamamen doğal ve zararsız ürünlerdir.Kaydırıcı jel ürünlerine sahip olmak için yapmanız gereken bizlere ulaşmak veya sipariş vermek olmalıdır. Vajinal kuruluk yaşayan bayanlar için cinsel ilişkide acı ve kuruluğun önlenmesinde aktif olarak kaydırıcı jeller kullanılır. Özel olarak anal seks için geliştirilen anal kayganlaştırıcı jeller ile sorun yaşamaksızın ilişkiye girebilirsiniz. Aromalı yenilebilir özelliğe sahip çikolatalı kaydırıcı jeller, çilekli ve diğer meyve aromalı kayganlaştırıcılar için reyonumuzu inceleyebilir kampanyalı fiyatlardan sipariş vererek istediğiniz kayganlaştırıcı ürüne sahip olabilirsiniz.


Kayganlaştırıcı Jeller


Sitemizde farklı özelliklere sahip bir şekilde sıraladığımız kayganlaştırıcı jeller, cinsel ilişkiyi kolaylaştıran ve daha zevkli bir hale getirmek için kullanılan cinsel sağlık ürünleridir. Hem erkek hem de kadın için cinsel ilişkiyi keyifli hale getiren kayganlaştırıcı jeller, özellikle de kadınlarda meydana gelen vajina kuruluğu probleminde son derece etkili olan ürünlerdir. Cinsel ilişkide kadının ağrı ve acı çekmesine sebep olan vajina kuruluğu, tedavi edilmediği takdirde ciddi sorunları beraberinde getirir. Bir takım fiziksel ve psikolojik sebeplerden ötürü vajina yatağına yeteri kadar sıvı salgılanamaması yüzünden ortaya çıkan kuruluk, cinsel ilişkinin hızını yavaşlatır. Çünkü kuruluk, ilişki sırasında daha fazla sürtünme yaşanmasına yol açar. Çiftler cinsel ilişki öncesinde kullanacakları kayganlaştırıcı jeller sayesinde bu probleme rahatlıkla çözüm bulabilirler.

Kayganlaştırıcı jellerin kullanımı oldukça basittir. Kişi bu ürünü penis yüzeyine ince bir katman halinde sürmek sureti ile rahatlıkla kullanabilir. Kayganlaştırıcı jeller vajinal bölgeye sürülmek sureti ile de kullanılabilir. Sitemizde kayganlaştırıcı ürünleri aromalı ya da sade şekilde bulmanız mümkündür. Meyve aromalı kayganlaştırıcı jeller yenilebilir özelliğe sahiptir. Yağ bazlı, slikon bazlı ve su bazlı olmak üzere üç farklı özellikte üretilenler mevcuttur. Bunlar arasında su bazlı kayganlaştırıcı jellerin temizlenmesi, diğer kayganlaştırıcılara oranla çok daha rahattır. Ayrıca dileyenler bu ürünü prezervatif ile birlikte kullanabilir. Bu sayede hem prezervatife zarar gelmesinin önüne geçebilir hem de çok daha hızlı bir cinsel ilişki yaşama fırsatına sahip olabilirsiniz. Eğer kişi kayganlaştırıcı jeli prezervatif ile birlikte kullanacaksa, ürünün su bazlı ya da slikon bazlı olmasına dikkat etmelidir. Çünkü bu ikisi ilişki sırasında prezervatifin zarar görmesini engellerken, yağ bazlı kayganlaştırıcı jeller prezervatifi yıpratarak, yırtılmasına sebep olabilirler. Özellikle su bazlı olanlar hijyen açısından da daha kaliteli olduğu için en çok tercih edilen kayganlaştırıcı jellerdir.

Sitemizde farklı özelliklerde yer alan kayganlaştırıcı jeller, sağlık bakanlığı izin ve onayından geçmiş ürünlerdir. Sağlık üzerinde hiçbir olumsuz etkisi olmayan bu ürünleri gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz. Sitemizde sıralanan bütün cinsel sağlık ürünleri için gerekli yasal izin alınmıştır. 

V-GOLD SUBAZLI KAYGANLAŞTIRICI JEL
V-GOLD ÇİLEKLİ KAYGANLAŞTIRICI JEL
Cabs Glide Kayganlaştırıcı Jel 250ML.
Cabs Glide Kayganlaştırıcı Jel 40ML.
Nely8 Kadınlara Özel 15x3ML. Şase Krem
V-Pills Çilekli Kayganlaştırıcı Jel
Viaxi Glide Kayganlaştırıcı Jel 200 Ml
Viaxi Glide Anal Kayganlaştırıcı Jel
Porcodile Glide Kayganlaştırıcı Jel
Play Lube Kayganlaştırıcı Jel Naneli
Play Lube Kayganlaştırıcı Jel Kirazlı
1 den 24 e 37 (2 sayfa) ürün gösteriliyor