Prezervatif Çeşitleri

Prezervatifler

Prezervatif çeşitlerimizi kullandınız mı? Hayır diyenler için prezervatifler hakkında kısa bilgiler sunuyoruz. Prezervatif kullanmakla CYBH (Cinsel Yollarla Bulaşabilecek Hastalıkları ) önlemiş ve doğum kontrolü olarakta kullanmış olursunuz. Prezervatiflerinizi her kullanımdan sonra mutlaka değiştirmelisinizPrezervatif güvenilirliğini tam sağlamak için bazı bilgilere ihtiyaç vardır. En önemli bilinmesi gereken çoğu prezervatiflerin latex kullanılarak üretilmiş olmasıdır. Eğer latex alerjiniz var ise non-latex yani latex olmayan prezervatifler kullanılması lazım. Nadiren'de olsa latex alerjisi olan insanlar bulunmaktadır kesinlikle non-latex prezervatif kullanılması önerilir. Cinsel ürünler satış sitemiz tüm prezervatif çeşitleri ile hizmetinizdedir. Okey prezervatif çeşitleri, geciktiricili prezervatif, tırtıklı prezervatifler, durex prezervatifler, yes kondom çeşitleri, eros prezervatif gibi en seçkin prezervatif markalarına reyonumuz dan ulaşarak en ucuz fiyat şartları ile sipariş verebilirsiniz.


Prezervatif Çeşitleri


Prezervatif Çeşitleri adlı kategorimiz de cinsel anlamda koruma sağlayan, cinsel ilişki sırasında farklı hazlar hissetmenize olanak veren, fiziki yapıları farklı olan ve aynı zaman da çeşitli özelliklere sahip olan birçok marka ve özellikte prezervatif ürünleri listelenmektedir.

Dünya çapında satışı yapılan, en popüler ve en çok tercih edilen prezervatif çeşitlerini bulabileceğiniz bu kategoride, dilediğiniz ürüne hızlı bir şekilde ulaşabilir, aynı zaman da en uygun koşullar ve fiyatlarla sahip olabilirsiniz. Ürünler adınıza özel kutulanmış şekilde anlaşmalı kargomuz tarafından uygun fiyatlı ve hızlı bir şekilde gönderilecektir.

Okey, Durex, Safex ve Fiesta gibi dünyada en çok kullanılan prezervatif çeşitlerini sizler için en uygun koşullar ve fiyatlar ile sunuyoruz. Ayrıca prezervatif kategorimizde yer alan filtre sistemi sayesinde ürünleri markalarına, fiyatlarına ve kullanım tarzlarına göre listeleyebilir, sizin için en uygun olan ürüne kolayca ulaşarak satın alabilirsiniz.

Geciktirici etkisi olan prezervatiflerden tırtıklı ve ince prezervatiflere hatta aromalı olanlarına kadar tüm çeşitler mağazamız tarafından satışa sunulmaktadır. Ürünlerimiz sağlık bakanlığı tarafından onaylanmış ve belli kalite belgelerine sahip olan ürünlerdir. Kalite onayı almamış ve sağlık bakanlığı tarafından onaylanmamış herhangi bir ürünün satışı yapılmamaktadır. Bu sebeple bizden satın aldığınız tüm ürünleri gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz.

Bunun yanı sıra tamamı orijinal ürünlerden oluşmaktadır. İnsan sağlığını tehdit eden merdiven altı cinsel ürünlerin satışı kesinlikle web sitemizde yapılmamaktadır. Bu konuda oldukça hassas olmakla birlikte sizlere en iyi ve en kullanışlı ürünleri garantili bir şekilde sunmaktayız.

100 TL ve üzerinde alışveriş yapan müşterilerimiz kargo bedelinden muaf tutulacaktır. Aynı zaman da ürünlerimizin tamamı için koşulsuz iade hakkına da sahipsiniz. Bu sayede ürünü almaktan vaz geçtiğiniz de veya fikir değiştirdiğiniz de iade hakkınızı gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz.

Firmamız tüm ürünlerin satışı için sizlere 7/24 destek olmaktadır. Herhangi bir sorun ya da problem olduğunda firmamızın iletişim numarası vasıtasıyla destek talebinde bulunabilirsiniz. Destek biriminde ki ekibimiz sizlere yardımcı olmaktan mutluluk duyacaktır.

 

Okey Prezervatif Çifte Haz 10 lu
Okey Özel Büyük Boy Prezervatif 8 li
Okey Klasik Prezervatif 10 lu
Okey Karma Prezervatif 10 lu
Okey Extra Koruma Prezervatif 10 lu
Safex Sensitive 3'lü Prezervatif
Safex Sensitive 12'li Prezervatif
Safex Flavoured 3'lü Prezervatif
Safex Flavoured 12'li Prezervatif
Safex Fantasy Ribbed 3'lü Prezervatif
Safex Fantasy Ribbed 12'li Prezervatif
Safex Delay 3'lü Prezervatif
Safex Delay 12'li Prezervatif
Okey Zirve Prezervatif
Okey Sıcak Temas Prezervatif
Okey Renk Renk Prezervatif
Okey Prezervatif Non Stop 10 lu
Fiesta Ultra Thin İnce Prezervatif
Fiesta Ultra Safe Güvenilir Prezervatif
Fiesta Turkish Delight Prezervatif
1 den 24 e 40 (2 sayfa) ürün gösteriliyor