Okey Prezervatifler

Okey prezervatifler bilindiği üzere Okey markasının ve kalitesinin en sevilen rünlerinden biridir. Özellikle son yıllarda piyasaya sürmüş olduğu mükemmel çeşitleri ile adından bir hayli söz ettirmektedir. Bunu sağlamasının yanında bir de kalitesi eklenince yırtılmalar ve dezenfarmasyon konusunda ek ayrıcalıklar yer alıyor. Dolayısı ile diğer kondom çeşitleri arasından direkt olarak sıyrılıyor. Geciktiricili prezervatif, renkli prezervatif, tırtıklı prezervatif, kalın prezerevatif, ince prezervatif ve sıcak temas prezervatifler olarak prezervatif çeşitleri sizlere sunulmaktadır. Okey prezervatif fiyatları ve okey prezervatif kalitesi her şekilde sizin için en doğru kolay olacaktır. İstenmeyen gebelikler ve cinsel yolla bulaşan hastalıklardan okey prezervatifler ile rahatça kurtulabilirsiniz. Cinsellikte korunmanın en keyifli yolu için OKEY kullanın!

Okey Prezervatifler

Okey Prezervatifler adlı kategorimiz, prezervatifler arasında en bilinen ve en kaliteli markanın ürünlerini kapsamaktadır. Kalitesi, fiyatları ve bin bir çeşit farklı özelliklere sahip olan ürünleri ile Türkiye’nin en çok satan ve kullanılan prezervatifi olan Okey, Yeni Eczam farkıyla sizlerle buluşuyor.

Okey Prezervatiflerini uygun fiyatlarla sizlerle buluşturan Yeni Eczam, Okey grubuna ait tüm farklı prezervatif ürünlerini bu kategoride sunmaktadır. Kategorimiz de Zero, Rötar, Klasik, Hisset, Ritim, Renk Renk, Sıcak temas gibi farklı özelliklere sahip olan Okey prezervatiflerin yanı sıra; Sımsıkı, Zirve, Çifte Haz, Tenn Kabartmalı, Tenn Orijinal, Karma ve Ultra Hisset adlı çeşitlerinin de satışı yapılmaktadır.

Dilediğiniz Okey marka prezervatife bu kategoride en uygun fiyatlarla sahip olabilir, hızlı ve uygun kargo seçeneklerimiz sayesinde kapınızdan teslim alabilirsiniz. Kolay filtreleme seçeneğimiz sayesinde istediğiniz fiyat aralığını, marka ve ürün modelini seçebilir, sadece o ürünlerin listelenmesini sağlayarak aradığınız ürüne nokta atışı yapabilirsiniz. Bu sayede sizin için en uygun ürünü kolaylıkla bulabilir ve satın alabilirsiniz.

100 TL ve üzeri yapacağınız alışverişler sonrasında kargo bedeli bedava olmaktadır. Aynı zaman da alacağınız her ürünün koşulsuz şartsız geri iadesi bulunmaktadır. Bizden satın aldığınız ürünlerin iadesini iade politikalarımızı okuyarak doğru bir şekilde yapabilirsiniz.

Ayrıca herhangi bir ürünle alakalı soru, görüş ve önerileriniz için 7/24 hizmetiniz de olan destek birimimizi arayabilir, size yardımcı olmalarını talep edebilirsiniz. İletişim ağında ki ekibimiz tüm problemlerinize hızlı ve etkili bir şekilde çözüm oluşturacaktır.

Satışını yaptığımız Okey Prezervatiflerinin tamamı orijinal ürünlerden oluşmaktadır. Herhangi bir sahte ürün ya da merdiven altı üretimi yapılan sağlıksız ürünlerin satışı kesinlikle yapılmamaktadır. Ayrıca satışı yapılan ürünlerimizin tamamı sağlık bakanlığı tarafından onaylanmış, kalitesi kontrol edilmiş ve gerekli izinler ve belgelerle satışa hazır hale gelen ürünlerdir.

Ürünlerimizi gönül rahatlığı ile satın alabilirsiniz. Üstelik kargo adınıza özel olarak hazırlanmak da ve gizli paket de teslim edilmektedir. Kısaca mahremiyetinize özen göstererek ve bunun bilincinde olarak sizlere satış yapmaktayız.

 

Okey Prezervatif Çifte Haz 10 lu
Okey Özel Büyük Boy Prezervatif 8 li
Okey Klasik Prezervatif 10 lu
Okey Extra Koruma Prezervatif 10 lu
Okey Zirve Prezervatif
Okey Sıcak Temas Prezervatif
Okey Renk Renk Prezervatif
Okey Prezervatif Non Stop 10 lu
1 den 10 e 10 (1 sayfa) ürün gösteriliyor